Szlabany i zapory drogowe

Szlabany Szczecin i zapory drogowe Szczecin

Szlabany i zapory drogowe

Szlabany i zapory drogowe

Posiadamy rozwiązania opracowane specjalnie dla zabezpieczenia i kontroli wjazdu na teren osiedli mieszkaniowych, parkingów i obiektów przemysłowych: szlabany drogowe, bariery łańcuchowe, słupki automatyczne, kolczatki oraz automatyczne i ręczne jednostanowiskowe zapory parkingowe.

Szlabany drogowe

kat_szlabany

Oferujemy nowoczesne i szybkie szlabany, mające szerokie zastosowanie w kontroli wjazdu o szerokościach nawet do 8 metrów. W zależności od wymaganej częstotliwości pracy, szlabany funkcjonują w wersjach 230V i 24V. Standardowo wyposażone w czujnik amperometryczny, posiadają rozbudowaną centralę z opcją zasilania akumulatorowego i współpracy z semaforami, pętlami indukcyjnymi, kolczatkami, czytnikami kart dostępu czy kasami parkingowymi. Szlabany mogą być sterowane przez ochronę obiektu lub pracować całkowicie bezobsługowo.

Zapory łańcuchowe

kat_zapory_lancuchowe

Design, który z łatwością dostosowuje się do każdego kontekstu architektonicznego. Zapora przeznaczona dla przejazdów o szerokości do 16 m to idealne rozwiązanie dla parkingów prywatnych (obiekty handlowe, hotele, restauracje) lub publicznych. Używane również dla uniemożliwienia dostępu do stref ruchu przeznaczonych tylko dla pieszych lub do stref ograniczonego ruchu.

Blokady parkingowe

kat_zapory

Idealne wszędzie tam, gdzie pragnie się zarezerwować miejsce dla samochodu na prywatnym parkingu lub miejsce dla upoważnionego personelu.
Niewielkie rozmiary zapory i możliwość dostępu do miejsca parkingowego przez prosty gest naciśnięcia przycisku pilota radiowego to największe atuty urządzenia. Zatrzymanie w przypadku wykrycia przeszkody podnosi bezpieczeństwo użytkowania.

Kolczatki

Kolczatki

Uzupełnienie szczególnej ochrony obiektów o ograniczonej dostępności. Zdecydowanie najlepsze zabezpieczenie Twojego wjazdu. Kolczatka mechaniczna sprzężona ze szlabanem zapewni, że Twojego wjazdu nie sforsuje żaden niepożądany gość. Przy próbie pokonania bariery ostre kolce przebiją każdą oponę, zatrzymując pojazd. W ofercie znajdują się kolczatki naziemne jednostronne, dwustronne oraz kolczatki podziemne.

Słupki automatyczne

Bollardy, słupki automatyczne

Chowane w podłożu słupki automatyczne (bollardy) zostały zaprojektowane do kontrolowania ruchu w przestrzeniach publicznych i komercyjnych, obszarach ograniczonego ruchu kołowego, parkingach i strefach mieszkalnych poprzez ograniczenie dostępu nieupoważnionym pojazdom i zapewnienie stałego zabezpieczenia tych obszarów.

Zapory ręczne

Zapory ręczne

Ręczna zapora miejsca parkingowego. Jeśli zapora sterowana pilotem nie leży w zasięgu Twoich możliwości, masz alternatywę. Blokada miejsca parkingowego w prostym systemie za niską cenę. Personalny kluczyk i szybki zatrzaskowy zamek w solidnej konstrukcji również dadzą gwarancję wolnego miejsca.