Zestawy domofonowe audio i video

Videodomofony

Zestawy domofonowe audio i video

Domofony

Dla domów jednorodzinnych i wielorodzinnych proponujemy wyjątkowo proste w montażu systemy domofonowe audio i video oparte na cyfrowej jakości obrazu i dźwięku. Pełna współpraca z elektrozaczepami. Możliwość sterowania innymi urządzeniami (automat do bramy, światło w ogrodzie, automat do furtki) za pomocą przekaźników. Nowoczesne panele domofonowe (zewnętrzne i wewnętrzne) to wygoda i bezpieczeństwo w zasięgu ręki.

Polecamy kompletne zestawy cyfrowych domofonów audio i video firmy Came:

Słuchawkowy zestaw domofonowy Eary/PlacoCK0009 / Came

Słuchawkowy zestaw domofonowy Eary/Placo. Zestaw składa się z natynkowego, słuchawkowego panelu mieszkaniowego audio EARY oraz z monolitycznego panelu wejściowego Placo, stworzonego w technologii okablowania dwużyłowego. Wyróżnia się cyfrową jakością dźwięku, wyjątkową łatwością obsługi, funkcjonalnością oraz stylowym wykończeniem.

Zapytaj o produkt

Słuchawkowy zestaw domofonowy Eary/PlacoCK0001 / Came

Bezsłuchawkowy zestaw domofonowy Bianca/Placo. Zestaw składa się z natynkowego, bezsłuchawkowego panelu mieszkaniowego audio Bianca oraz z monolitycznego panelu wejściowego Placo, stworzonego w technologii okablowania dwużyłowego. Wyróżnia się cyfrową jakością dźwięku, elegancją dzięki swoim delikatnym, zaokrąglonym kształtom oraz ergonomicznemu układowi przycisków.

Zapytaj o produkt

Słuchawkowy zestaw domofonowy Eary/PlacoCK0010 / Came

Słuchawkowy zestaw wideodomofonowy Eary/Placo. Zestaw składa się z natynkowego, słuchawkowego panelu mieszkaniowego video EARY z ekranem LCD 3,5″ oraz z monolitycznego panelu wejściowego video Placo, stworzonego w technologii okablowania dwużyłowego. Wyróżnia się cyfrową jakością dźwięku i obrazu, wyjątkową łatwością obsługi, funkcjonalnością oraz stylowym wykończeniem.

Zapytaj o produkt

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Bianca/PlacoCK0002 / Came

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Bianca/Placo. Zestaw składa się z natynkowego, bezsłuchawkowego panelu mieszkaniowego video Bianca z ekranem LCD 3,5″ oraz z monolitycznego panelu wejściowego Placo, stworzonego w technologii okablowania dwużyłowego. Wyróżnia się elegancją dzięki swoim delikatnym, zaokrąglonym kształtom oraz ergonomicznemu układowi przycisków. Zapewnia wysoką jakość obrazu i odporność na trudne warunki pogodowe.

Zapytaj o produkt

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Luxo/PlacoCK0016 / Came

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Luxo/Placo. Zestaw składa się z natynkowego, bezsłuchawkowego panelu mieszkaniowego video Luxo, charakteryzującego się dużym, kolorowym ekranem 7″ TFT LCD o prostym, ale i wyrafinowanym designie oraz z monolitycznego panelu wejściowego Placo, stworzonego w technologii okablowania dwużyłowego. Wyróżnia się cyfrową jakością dźwięku i obrazu, niezwykle intuicyjnym i łatwym w obsłudze interfejsem, który odzwierciedla filozofię najnowszej generacji produktów Came.

Zapytaj o produkt

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Visio/EnigmaCK0011 / Came

Bezsłuchawkowy zestaw wideodomofonowy Visio/Enigma. Zestaw składa się z podtynkowego, bezsłuchawkowego panelu mieszkaniowego video Visio, będącego owocem stylu i designu paneli ostatniej generacji, z ekranem dotykowym 4,3″ w formacie 16:9 i dodatkowymi funkcjami oraz z modułowego panelu wejściowego Enigma, oferującego bezkonkurencyjną jakość obrazu w kolorze. Panele wejściowe linii Enigma wyróżniają się nowoczesnym i atrakcyjnym wyglądem, minimalną grubością, zaawansowanymi możliwościami i łatwością skomponowania każdego panelu wejściowego, poczynając od 7 elementów.

Zapytaj o produkt


Nasze realizacje:


Mają Państwo pytania w sprawie domofonów i wideodomofonów? Zachęcamy do kontaktu poprzez wypełnienia formularza kontaktowego lub kontakt z naszą infolinią +91 453 14 06.