Szlabany drogowe

Szlabany drogowe

Szlabany drogowe

szlabany drogowe

Oferowana przez nas automatyka to nowoczesne i szybkie szlabany drogowe, mające szerokie zastosowanie w kontroli wjazdu o szerokościach nawet do 8 metrów. W zależności od wymaganej częstotliwości pracy, szlabany funkcjonują w wersjach 230V i 24V. Standardowo wyposażone w czujnik amperometryczny, posiadają rozbudowaną centralę z opcją zasilania akumulatorowego i współpracy z semaforami, pętlami indukcyjnymi, czytnikami kart dostępu, czy kasami parkingowymi. Szlabany mogą być sterowane przez ochronę obiektu lub pracować całkowicie bezobsługowo.

Oferujemy automatyczne szlabany firmy Came:


Seria Gard

szlabany serii Gard

Seria Gard to elektromechaniczne, szybkie szlabany, mające szerokie zastosowanie w kontroli wjazdu na teren osiedli mieszkaniowych oraz obiektów przemysłowych o wysokim natężeniu ruchu. Oferują przejście o szerokości od 2,5 do 6,5 metra, rożne rodzaje ramion oraz bogate wyposażenie z licznymi akcesoriami.

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI

Nasze realizacje:


Seria Gard 8

szlabany serii Gard8

Gard8 to połączenie nowoczesnego wyglądu z nowoczesną technologią. Szlaban zaprojektowany dla szerokich przejazdów do użytku przemysłowego oraz w obiektach masowego użytku dla przejścia o szerokości do 7,6m. Miękkie profile, zaokrąglone kształty szlabanu sprawdzają się w miejscach narażonych na silne podmuchy wiatru.

» ZOBACZ WIĘCEJ INFORMACJI

Nasze realizacje:


Zastanawiają się Państwo nad kupnem szlabanu? Chętnie doradzimy właściwie rozwiązanie i przedstawimy ofertę sprzedaży wraz z profesjonalnym montażem. Oczywiście serwisujemy szlabany i inne zapory drogowe. Zachęcamy do kontaktu poprzez wypełnienia formularza kontaktowego lub kontakt z naszą infolinią +91 453 14 06.