Słupki automatyczne

Słupki automatyczne

Słupki automatyczne

Słupek automatyczny

Chowane w podłożu słupki automatyczne (bollardy) zostały zaprojektowane do kontrolowania ruchu w przestrzeniach publicznych i komercyjnych, obszarach ograniczonego ruchu kołowego, parkingach i strefach mieszkalnych poprzez ograniczenie dostępu nieupoważnionym pojazdom i zapewnienie stałego zabezpieczenia tych obszarów. Słupek automatyczny chowa się w podłożu dzięki zdalnemu sterowaniu (za pomocą pilota, karty zbliżeniowej, kodu cyfrowego), umożliwiając w ten sposób wolny dostęp. Podnosi się automatycznie po przejechaniu pojazdu.


Słupek pneumatyczny LuxorLUXOR / Came

Automatyczny słupek pneumatyczny z pierścieniem sygnalizacyjnym LED. Wykorzystywany z powodzeniem w centrach biznesowych, sieciach supermarketów, salonach samochodowych czy centrach historycznych, gdzie estetyka jest równie ważna jak bezpieczeństwo. Ruch pneumatycznego słupka drogowego Luxor jest sygnalizowany przez podwójne urządzenie sygnalizacyjne: świetlne i akustyczne. Pokrywa główki słupka żeliwnego została zaprojektowana w celu perfekcyjnego zintegrowania się z nawierzchnią dróg miejskich. .

  Charakterystyka:

 • Wymiary: Ø200/H600mm,
 • Kolor: RAL7016.
 • Jest odporny na uderzenie pojazdu o masie 965kg, jadącego z prędkością 16 km/h.

Zapytaj o produkt


Słupek hydrauliczny G6 EvoG6 EVO / Came

Automatyczny słupek drogowy z wbudowanym napędem hydraulicznym G6 Evo to idealna odpowiedź na zapotrzebowania odbiorców prywatnych i publicznych w zakresie kontroli wjazdu dla ruchu intensywnego (do 1200 cykli dziennie). Słupki wyposażone są w wymienną tuleję, na której można umieszczać różne treści informacyjne bądź reklamowe.

  Charakterystyka:

 • Wymiary: Ø200/H750mm lub Ø250/H750mm,
 • Kolor: RAL7016.
 • Jest odporny na uderzenie pojazdu o masie 2500kg, jadącego z prędkością 55km/h.

Zapytaj o produkt


Słupek automatyczny NeonNEON / Came

Innowacyjne rozwiązanie: podświetlane słupki automatyczne, półautomatyczne i stałe. Wybór koloru LED i trybu podświetlenia za pomocą pilota. Przeznaczone dla miejsc, w których niezbędne jest zapewnienie bezpieczeństwa w sposób widoczny przy jednoczesnym podkreśleniu uroku prestiżowych budynków. Szyk i elegancja. Tuleja wykonana z efektownego połączenia stali i poliwęglanu.

  Charakterystyka:

 • Wymiary: Ø200/H800mm,
 • Do wyboru jeden z siedmiu stałych kolorów lub o zmiennym kolorze.

Zapytaj o produkt


Słupek hydrauliczny OneONE / Came

Automatyczny antyterrorystyczny słupek hydrauliczny serii High Security zaprojektowany w celu zabezpieczenia punktów strategicznych przed atakiem z użyciem pojazdów kołowych. To odpowiedź na najsurowsze wymogi kontroli dostępu i odporności na uderzenie. Słupki ONE znajdują zastosowanie na lotniskach, w budynkach rządowych i wojskowych, na przejściach granicznych i przy wszystkich obiektach wymagających wysokiej klasy zabezpieczeń.

  Charakterystyka:

 • Wymiary: Ø325/H1000mm,
 • Kolor: RAL3020 (standard) lub stal nierdzewna (na zamówienie).
 • Jest odporny na uderzenie pojazdu o masie 6800kg, jadącego z prędkością nawet 80km/h.

Zapytaj o produkt


Jeśli mają Państwo pytania odnośnie słupków automatycznych, nasi pracownicy są do Państwa dyspozycji. Zachęcamy do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub pod numerem telefonicznym naszej infolinii +91 453 14 06.