Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia łupane

Ogrodzenia betonowe łupane

Polecamy Państwu modułowy system murowanego ogrodzenia łupanego wykonany z wibroprasowanych betonowych pustaków i kształtek, barwionych w masie – imitujących naturalny kamień lub piaskowiec. Charakteryzuje się on bogatą kolorystyką, niską nasiąkliwością, wysoką mrozoodpornością oraz wytrzymałością na uszkodzenia. Klasyczna i harmonijna forma ogrodzenia łupanego sprawia że stosować można je bez względu na styl, w jakim zrealizowano dom, ogród i elementy małej architektury. Imitacja naturalnego przekroju skały podkreśla niepowtarzalność formy.

Oferujemy systemy ogrodzeń łupanych firm Drewbet oraz Kostbet.
Dużym udogodnieniem jest fakt, iż zamówione ogrodzenie dostarczamy wprost pod drzwi Klienta!


Rodzaje ogrodzeń łupanych:


System pustaków łupanych

ogrodzenia łupane - system pustaków

Ogrodzenia z pustaka łupanego to rozwiązanie, które zapewnia szybki efekt finalny. Cechuje je wyrazista estetyka kamiennego bloku, niezwykle prosty i szybki montaż, trwałość i jakość. Elementy zespojone zaprawą pozwalają na wykonanie nieomal dowolnego kształtu. Zapewniają ogrodzeniu idealne dopasowanie do ukształtowania powierzchni.
Pustaki posiadają ozdobne, łupane lico, które imituje kolorem i strukturą naturalny kamień. Powierzchnia doskonale prezentuje się podświetlona – nadaje ogrodzeniu ponadczasowy charakter.

Elementy systemu:

Paleta kolorów:

Systemy ogrodzeń z pustaków ƒłupanych są najczęściej wybierane pod względem wyglądu wizualnego spośród dostępnych na rynku ogrodzeń. Dostępne w siedmiu atrakcyjnych kolorach dają nieograniczone możliwości aranżacji.

ogrodzenia łupane - kolory pustaków


System kształtek łupanych

ogrodzenia łupane - system kształtek

Ogrodzenie z kształtek ƒłupanych doda charakteru każdej bryle budynku. Rozwiązanie to cechuje estetyka, która nawiązuje do klasycznej cegły lub drobnego kamienia. Zaleta kształtek jest łatwy montaż, możliwość tworzenia dowolnych kombinacji i łączeń oraz doskonałe parametry użytkowe. Kształtki łupane to doskonałe rozwiązanie, które cechuje niezwykła estetyka, mocno nawiązująca do klasycznych ogrodzeń ceglanych, jak również trwałość, jakość i komfort użytkowania.

Elementy systemu:

Paleta kolorów:

Systemy ogrodzeń z pustaków ƒłupanych są najczęściej wybierane pod względem wyglądu wizualnego spośród dostępnych na rynku ogrodzeń. Dostępne w siedmiu atrakcyjnych kolorach dają nieograniczone możliwości aranżacji.

ogrodzenia łupane - kolory kształtek


Daszki

Wizualnym wykończeniem systemu ogrodzeniowego łupanego są dwuspadowe daszki cokołowe i słupkowe. Dwa uniwersalne kolory (brązowy i grafitowy) zostały dobrane tak, aby daszki wtapiały się w wybarwienie ogrodzenia, przy okazji nie akcentując swojej obecności. Daszki zabezpieczają powierzchnie ogrodzenia przed działaniem wilgoci. Dostępne w dwóch wariantach: z licem gładkim oraz z licem łupanym.

ogrodzenia łupane - daszki

Elementy systemu:


Akcesoria montażowe

Dodatkowo proponujemy Państwu akcesoria do instalacji i pielęgnacji ogrodzeń łupanych.

Klej montażowy

Elastyczna masa uszczelniająco-klejąca na bazie poliuretanu o wielostronnych obszarach zastosowań m.in. klejenie elementów kamiennych. Cechuje ją wysoka przyczepność do różnorodnych materiałów i powierzchni. Klej jest elastyczny, wysoce rozciągliwy i bezzapachowy. Nie zawiera silikonu.

Środek do impregnacji

Pro Stone 200 gruntuje, pielęgnuje, nasyca, uszlachetnia i ożywia kolor powierzchni łupanych elementów ogrodzeniowych oraz kamienia naturalnego, nadając jej niepowtarzalną, piękną i kontrastową głębię koloru. Produkt nie ulega degradacji, wiąże się na stałe ze strukturą podłoża, którą uszczelnia i wzmacnia. Tworzy trwałą, półbłyszczącą, odporną na zużycie i niepylącą powierzchnię.

Zmywanie wykwitów wapiennych

Preparat na bazie kwasów nieorganicznych do zmywania wykwitów wapiennych z ogrodzeń betonowych. Produkt szybko i skutecznie usuwa wykwity wapniowo-cementowe i zabrudzenia wynikające z eksploatacji podłoża oraz warunków oddziaływania środowiska naturalnego (zacieki, osady kurz, pył, przebarwienia itp.).


Nasze realizacje:


Oczywiście zajmujemy się także profesjonalnym montażem siatki ogrodzeniowej i podmurówki prefabrykowanej.

Napisz do nas, zadzwoń lub odwiedź naszą siedzibę, a chętnie przygotujemy kosztorys!