Inteligentny dom

Inteligentny dom

Inteligentny dom

Systemy inteligentnego domu

Technologia inteligentnego domu. Kontroluj, sprawdzaj i zarządzaj dostępem do domu czy firmy jednym ruchem ręki – poprzez aplikację na Twoim smartfonie. Dzięki inteligentnej technologii zadbasz o ochronę swojej własności, a także o bezpieczeństwo osób najbliższych oraz pracowników. Sterowanie automatyką, sprawdzenie jej statusu, ustalenie harmonogramu i nadawanie uprawnień dostępu możliwe jest z każdego miejsca na świecie.


Technologia WiControlWiControl / Wiśniowski

Dostęp pod Twoją kontrolą. WiControl umożliwia sterowanie wszystkimi bramami marki Wiśniowski oraz drzwiami z serii Creo z silnikiem z dowolnego miejsca na świecie. Sterownik Ri-Co, na którym bazuje system, wykorzystuje sieć micro wifi, dzięki której w prosty sposób łączy się z domowym routerem WiFi. Nie potrzebujemy żadnych dodatkowych urządzeń, aby uzyskać pełną kontrolę. Sterownik dostępny jest w dwóch wersjach. W podstawowej pozwoli otworzyć lub zamknąć bramę czy drzwi. W rozszerzonej da dodatkowo możliwość sprawdzenia ich statusu.

Zapytaj o produkt


Technologia AirKeyAirKey / Wiśniowski

Elastyczna kontrola. System AirKey pozwala zarządzać dostępem do pomieszczeń przez Internet. Za pośrednictwem modułu online możemy ustalić – komu, kiedy i na jak długo nadamy uprawnienia dostępu. W razie potrzeby możemy też je szybko cofnąć czy sprawdzić historię wejść konkretnych użytkowników. AirKey działa na wszystkich popularnych przeglądarkach internetowych, ale też na telefonach z systemem Android. Aplikacja mobilna sprawia, że klucz do systemu mamy zawsze przy sobie. Za jego pomocą zaprogramujemy też inne nośniki identyfikacji, jak karty czy breloki.

Zapytaj o produkt


Technologia TaHomaTaHoma / Somfy

W Twoim rytmie. Inteligentny dom nie wymaga ciągłej ingerencji w system sterowania, samemu dbając o ochronę domowników. Taki komfort daje automatyka TaHoma Somfy. Dzięki systemowi TaHoma możemy dostosować wszelkie urządzenia w domu do rytmu naszego życia. W tym bramy i drzwi, które można zaprogramować, by same się otwierały lub zamykały w wybranych porach dnia. Za pomocą telefonu uzyskamy też stały nadzór i w razie potrzeby przejmiemy kontrolę nad automatyką poza ustalonym harmonogramem.

Zapytaj o produkt


Interesują Państwa systemy inteligentnego domu? Chętnie przygotujemy ofertę dostosowaną do indywidualnych potrzeb. Prosimy o kontakt osobisty, telefoniczny lub mailowy.