Bramy garażowe przemysłowe

brama garażowa do hali przemysłowej

Bramy garażowe przemysłowe

bramy garażowe przemysłowe

Bramy garażowe przemysłowe to bramy do każdej hali. Oferujemy bramy segmentowe, roletowe lub podwieszane. Bramy segmentowe występują w wersji stalowej lub aluminiowej z pełnymi przeszklonymi panelami, z różnymi rodzajami prowadzeń, aby jak najlepiej wykorzystać dostępną przestrzeń. Bramy roletowe przemysłowe to bramy o dużych gabarytach z pionowym prowadzeniem skrzydła i nawijane na wał. Do obiektów o ograniczonych możliwościach zabudowy proponujemy jednoskrzydłowe lub dwuskrzydłowe bramy przesuwne podwieszane.


Bramy segmentowe przemysłowe

Bramy segmentowe przemysłowe

Brama segmentowa jest montowana za otworem, otwiera się pionowo do góry i nie zajmuje miejsca na podjeździe. Decydując się na bramy segmentowe, można w maksymalny sposób wykorzystać miejsce przed bramą i wewnątrz obiektu. Dzięki bogatej ofercie różnych typów prowadzeń bramy segmentowe przemysłowe Wiśniowski można dopasować do każdego, nawet nietypowego obiektu. Rozwiązania te pozwalają na funkcjonowanie bramy bez kolizji z ruchem wewnątrz hali.

» POKAŻ PRODUKTY

Nasze realizacje:


Bramy roletowe przemysłowe

Bramy roletowe przemysłowe

Bramy roletowe przemysłowe występują w standardzie z napędem elektrycznym i wyposażone są w przełącznik przyciskowy. Ich atutem jest fakt, że zajmują mało miejsca w garażu dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza i brakowi prowadnic podsufitowych. Kurtyna bramy nawija się na wał nawojowy schowany w skrzynce, dzięki czemu można zaoszczędzić przestrzeń pod sufitem. W zestawie znajduje się korba do awaryjnego otwierania.

» POKAŻ PRODUKTY

Nasze realizacje:


Bramy podwieszane przemysłowe

Bramy podwieszane przemysłowe

Bramy podwieszane przesuwne nie stanowią dodatkowego obciążenia dachu i znakomicie nadają się do obiektów, w których ze względu na niewielkie nadproże nie można stosować bram segmentowych i roletowych. W przypadku braku nadproża istnieje możliwość montażu bram do sufitu.

» POKAŻ PRODUKTY


Jeśli życzą sobie Państwo uzyskać więcej informacji na temat oferowanych bram garażowych przemysłowych, prosimy o kontakt telefoniczny lub szybkie wypełnienie poniższego formularza.