Montaż i serwis

Montaż ogrodzeń oraz inne usługi

Centrum Ogrodzeń Arkadia s.c. w Szczecinie zapewnia kompleksowe usługi takie jak pomiar, sprzedaż, montaż i serwis produktów.

Doradztwo i pomiary

Nasza firma może pochwalić się kilkunastoletnim doświadczeniem w branży. Oferujemy naszym Klientom profesjonalne doradztwo przy wyborze ogrodzenia, bramy i automatyki do bram. Fachowcy w Centrum Ogrodzeń Arkadia s.c. są do Państwa dyspozycji, zapewniając m.in. bezpłatne pomiary i przygotowanie oferty. Jeśli będą mieć Państwo problem z podjęciem decyzji, możemy wykonać komputerową wizualizację ogrodzenia.

Sprzedaż

Naszym Klientom zapewniamy nie tylko fachowe doradztwo przy sprzedaży, ale też profesjonalne usługi posprzedażowe. Już od dnia, w którym składane jest zamówienie, Klienci są na bieżąco informowani o postępie w jego realizacji, terminie dostawy oraz montażu, który wykonywany może być w dogodnym dla Państwa terminie. Mamy nadzieję, że dzięki temu będą Państwo usatysfakcjonowani jakością naszych usług.

Montaż

Specjalistyczne grupy montażowe z naszej firmy wyposażone w specjalne narzędzia pozwalające wykonać samodzielnie lub jako podwykonawca każde zlecenie z dziedziny instalacji ogrodzeń, bram czy automatyki. Atutem naszej oferty są konkurencyjne ceny, rzetelność i profesjonalizm. Dzięki temu firma Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń została wybrana wykonawcą ogrodzeń na nie tylko na terenie Szczecina i okolic, jak i w całym kraju i zagranicą. Każdy ze zrealizowanych projektów jest wizytówką naszej firmy.

Serwis

Częścią naszej oferty jest również profesjonalny serwis gwarancyjny i pogwarancyjny bram i automatyki bramowej wiodących producentów. Dbamy o doskonałe przygotowanie do pracy naszych serwisantów, którzy każdego roku przechodzą specjalistyczne szkolenia pozwalające im zdobywać wiedzę o nowych rozwiązaniach technicznych i podnosić swoje kwalifikacje.