Automatyka do bram

automatyka do bram

Automatyka do bram

napędy do bramy

Oferujemy siłowniki do bram uznanych włoskich producentów gwarantujące bezawaryjne działanie bramy sterowanej na pilota:

Siłowniki do bram przesuwnych

siłowniki do bram przesuwnych

Jedno z czołowych miejsc w naszej ofercie zajmują markowe napędy do bram przesuwnych. Odpowiedni dobór automatu zależy od masy bramy – niewielkie i szybkie siłowniki dostosowane są do bram ważących kilkaset kilogramów, zaś masywne i wydajne zdolne są poradzić sobie z potężną, kilkutonową bramą.

Automatyka do bram skrzydłowych

kat_silowniki_do_bram_skrzydlowych

Popularne siłowniki elektromechaniczne do bram skrzydłowych: tradycyjne liniowe, z ramieniem łamanym, podziemne. Przeznaczone do bram o różnych długościach skrzydeł i różnym ciężarze, do zastosowań posesyjnych i pracy intensywnej. Dostępne w bieżącej sprzedaży jako skompletowane zestawy z akcesoriami i opcjami dodatkowymi zwiększającymi pewność użytkowania.

Napędy do bram garażowych

kat_silowniki_do_bram_garazowych

Oferujemy markowej produkcji zestawy siłowników do wszelkiego typu bram garażowych: posesyjnych i przemysłowych, uchylnych i segmentowych. Na Państwa życzenie automatyka bramy garażowej i bramy wjazdowej może być sterowana jednym i tym samym pilotem. Oczywiście w sytuacjach awaryjnych (w przypadku zaniku prądu) każdy automat może zostać rozblokowany, aby umożliwić manualne otwarcie bramy. 
 

Co wyróżnia naszą automatykę do bram?

 
 

Po pierwsze – niezawodność.

markowa_automatyka

Siłowniki renomowanych firm to pewność, że mogą Państwo cieszyć się zdalnie sterowaną bramą przez długie lata.

Stawiamy na napędy najwyższej jakości firm Nice, Came, Key, Faac, Normstahl, Wiśniowski i Marantec. Dzięki temu jesteśmy przekonani, że oddajemy w Państwa ręce produkt do wieloletniej, bezawaryjnej pracy.

Po drugie – bezpieczeństwo.

bezpieczna_automatyka

Istotną rolę w automatyce, oprócz jej doskonałej funkcjonalności, odgrywa zapewnienie odpowiedniej ochrony Państwa bliskich.

Nie należy zapominać, iż brama sterowana automatycznie to nie tylko wygoda, ale również wielka odpowiedzialność. Dlatego warto zadbać o bezpieczeństwo najbliższych poprzez zastosowanie dodatkowych zabezpieczeń: bariery podczerwieni (fotokomórki), lampy ostrzegawczej, listwy rezystancyjnej czy systemów kontroli dostępu.

Po trzecie – inteligentna elektronika.

nowoczesna_automatyka

Nowoczesne centrale sterujące pozwalają obsługiwać wiele urządzeń równocześnie. I to z dowolnego miejsca na świecie.

Dzięki temu zyskują Państwo komfort użytkowania kilku systemów domowej automatyki: od siłowników do bramy wjazdowej lub garażowej, poprzez oświetlenie podjazdu, po systemy roletowe i alarmowe.
A wszystko za pomocą jednego pilota lub… smartfona.


Jeśli mają Państwo dość ręcznego otwierania bramy, a może szukają Państwo nowego automatu – prosimy o wypełnienie formularza kontaktowego lub zapraszamy do firmy. Nasi pracownicy doradzą dobór parametrów automatyki do potrzeb indywidualnej bramy, dokonają oględzin i zaproponują zadowalające Państwa rozwiązanie.