Aktualności O firmie Oferta Wzory Realizacje Partnerzy Kontakt
 Centrum Ogrodzeń.pl > Partnerzy > Wiśniowski


 Wiśniowski® - ukoronowanie Twojej inwestycji

Firma Wiśniowski® powstała w 1989 roku i z biegiem lat zdobyła pozycję największego producenta bram, ogrodzeń i stolarki okienno-drzwiowej w Polsce. Firma, posiadająca ponad 20 lat kompetencji w branży budowlanej, zapewnia jakość i najwyższe standardy, a stałe doskonalenie personelu, produktów i linii technologicznych przyczyniają się do powstania produktów na najwyższym poziomie.

Wiśniowski® wytrwale realizuje aspiracje i cele, którymi jest stały rozwój i osiągnięcie pozycji światowego lidera branży bram i ogrodzeń. Koncentruje się na stałym rozwoju we wszystkich obszarach działalności, w pełni zachowując odpowiedzialność społeczną.

Firma bazuje na kompetencji swoich 1.000 pracowników, podnosząc standardy etyczne i zawodowe na coraz wyższy poziom. Ich wiedza, doświadczenie i wysokie kwalifikacje są skolerowane z efektywnym zastosowaniem nowoczesnych technologii. Zapewnia to stały rozwój przedsiębiorstwa, poprawę technicznej funkcjonalności produktów oraz dostosowanie do norm i standardów. Wspólnie osiągnięty sukces firmy mobilizuje do większego zaangażowania i odwagi we wprowadzaniu innowacji.

Dzięki znajomości rynku firma wyznacza kierunki jego rozwoju. Każdy proces i każde zadanie są dokładnie przemyślane i zrealizowane przy zastosowaniu najnowocześniejszych technologii. Potwierdzeniem jakości produktów Wiśniowski® są certyfikaty zgodności z aprobatami technicznymi oraz atesty zgodne z normami europejskimi potwierdzone certyfikatem CE. Produkty są także przyjazne dla środowiska naturalnego, które stanowi źródło inspiracji i zdrowia.

Wiśniowski® koncentruje się na kompleksowej obsłudze Klientów, dzięki odpowiedzialności i uczciwości, które decydują o trwałości firmy i zaufaniu ze strony Klientów i Partnerów. Z usług firmy Wiśniowski® skorzystały już setki firm dealerskich oraz tysiące Klientów indywidualnych w całym kraju i poza jego granicami. Firma wspiera ich swoją wiedzą i doświadczeniem. Oferując wysokiej jakości produkty, zapewnia indywidualne doradztwo oraz wsparcie techniczne.

Więcej na www.wisniowski.pl
Materiały do pobrania:


Bramy i ogrodzenia posesyjne
[PDF - 6,8 MB]

Bramy i ogrodzenia przemysłowe
[PDF - 20,4 MB]

Bramy garażowe
[PDF - 19,9 MB]

Bramy przemysłowe
[PDF - 17,0 MB]

Stolarka aluminiowa i stalowa
[PDF - 24,6 MB]

Oferta dla domu
[PDF - 4,0 MB]

Oferta dla przemysłu
[PDF - 3,8 MB]Save As PDF

siedziba firmy Wiśniowski® w Wielogłowach

hale produkcyjne firmy

bogaty wybór ogrodzeń posesyjnych

bramy garażowe

panel ogrodzeniowy VEGA BARKADIA s.c. Centrum Ogrodzeń
ul. Świerczewska 5
71-066 Szczecin

tel. +48 91 453 14 06
fax. +48 91 452 30 38

arkadia@centrumogrodzen.pl nowości w ofercie
Ilość gości on-line:

Aktualności

Newsy
Archiwum

O firmie

Arkadia s.c.
Usługi
Referencje
Porady
Targi

Oferta

Ogrodzenia posesyjne
Ogrodzenia przemysłowe
Bramy garażowe
Automatyka do bram i szlabany
Elementy kute, osprzęt do bram

Sklep

Realizacje

Firmy handlowe
Obiekty przemysłowe
Obiekty sportowe
Obiekty użyt. publicznej
Osiedla i wspólnoty
Posesje prywatne

Partnerzy

Betafence
Came
Drewbet
Nice
Normstahl
Plast-Met
Postal
Uranos
Wiśniowski

Kontakt

Dane teleadresowe
Formularz kontaktowy
Zgłoszenie serwisowe

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń · R.Łukaszewski, A.Zajda · ul.Świerczewska 5 · 71-066 Szczecin           Copyright © 2003-2015 · Grzegorz Łukaszewski              do góry