Samozamykacze

Samozamykacze do furtek

Samozamykacze

Samozamykacz do furtek

Samozamykacze gazowe do furtek umożliwiają samoczynne zamknięcie furtki po jej otwarciu przez użytkownika. Podczas otwierania furtki samozamykacz ulega skróceniu, a zwiększone w ten sposób ciśnienie wewnątrz urządzenia sprawia, iż tłoczysko jest wypychane zamykając furtkę. Ze względu na użycie gazu w zastępstwie tradycyjnej sprężyny dysponujemy znacznie większą siłą zamykania, skrzydło nie jest zamykane z hukiem, ale przesuwa się powoli i łagodnie i zawsze domyka. Prędkość zamykania może być płynnie regulowana. Samozamykacze gazowe to doskonałe rozwiązanie dla wspólnot mieszkaniowych, osiedli zamkniętych, zakładów przemysłowych, szkół czy przedszkoli.


Samozamykacz Dictator Direkt150

Samozamykacz Dictator Direkt150

Direkt150 firmy Dictator to samozamykacz wysokiej jakości, uniwersalny i łatwy w montażu, a dzięki zastosowanej technologii wypełnienia go gazem, sprosta nawet najbardziej niekorzystnym warunkom atmosferycznym (duży zakres temperatur -40°C do 80°C).

    Charakterystyka:

  • Siła zamykająca: 400 N,
  • Kąt otwarcia do 110°,
  • Ciężar skrzydła furtki do 80 kg,
  • Rozmiar furtki: wysokość do 2500mm, szerokość 750mm – 1200mm,
  • Długość: 600mm.

Zapytaj o produkt


Nasze realizacje:


Zainteresowany? Chętnie przygotujemy ofertę dla indywidualnego rozwiązania. Skontaktuj się z nami już dziś!


Zgodnie z wymogami rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO) prosimy o wyrażenie zgody na przetwarzanie Państwa danych osobowych (Podstawa prawna – art. 6, art. 12 i 13 rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27.04.2016 r.).
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych przez administratora danych – firmę Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń R.Łukaszewski, A.Zajda, G.Łukaszewski z siedzibą w Szczecinie, przy ul.Świerczewskiej 5 – w celu przygotowania oferty na oferowane usługi i produkty oraz ich zamówienia. Podanie danych jest dobrowolne. Podstawą przetwarzania danych jest moja zgoda. Odbiorcą danych jest administrator, który może przekazać dane podmiotom przetwarzającym dane w jego imieniu lub innym administratorom danych przetwarzającym dane we własnym imieniu, których udział jest konieczny do realizacji odpowiedniego procesu.
Mam prawo wycofania zgody w dowolnym momencie. Dane osobowe będą przetwarzane tak długo, jak jest to niezbędne, by zrealizować cel, dla którego je pozyskano z zakresie wykonywania działalności gospodarczej przez administratora, w szczególności w celu zawierania umów i prowadzenia rachunkowości lub do ewentualnego odwołania zgody, a po takim odwołaniu, przez okres przedawnienia roszczeń przysługujących administratorowi danych i w stosunku do niego.
Mam prawo żądania od administratora dostępu do moich danych osobowych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego.
Pełny tekst obowiązku informacyjnego w zakresie ochrony danych osobowych znajduje się:
tutaj.