Aktualności O firmie Oferta Wzory Realizacje Partnerzy Kontakt
 Centrum Ogrodzeń.pl > Partnerzy > Postal


 Postal Steel Group - stalowe elementy kute - naturalnie...

Firma POSTAL STEEL GROUP jest liderem swojej branży w Europie. Działając od 1992 roku nieustannie dynamicznie się rozwija. Szczególnie znana jako producent i bezpośredni importer stalowych elementów kutych, akcesoriów do bram, ogrodzeń i balustrad. Jest również dostawcą produktów ze stali nierdzewnej INOX do balustrad oraz materiałów eksploatacyjnych, m. in. drutu spawalniczego, tarcz do cięcia i szlifowania stali, automatyki do bram oraz elektronarzędzi.

Firma zatrudnia ponad 100 osób. Posiadając swoje przedstawicielstwo w Polsce i Czechach, zaopatruje firmy wykonawcze i handlowe na terenie całej Europy. Magazyn centralny, dysponujący kilkoma tysiącami metrów kwadratowych powierzchni magazynowej, znajduje się w Tarnowie Podgórnym, 10 kilometrów od największego na zachodzie Polski miasta Poznań. Jej zakład produkcyjny zlokalizowany jest kilka kilometrów od Magazynu Centralnego, w miejscowości Przeźmierowo. Własna flota transportowa umożliwia jej szybkie dostarczenie towaru bezpośrednio do Klienta.

Corocznie firma obecna jest na wielu międzynarodowych imprezach targowych takich jak Eisenwarenmesse w Kolonii (Niemcy), IHM w Monachium (Niemcy), MADE EXPO w Mediolanie (Włochy), SEEBE w Belgradzie (Serbia), Construct Expo w Bukareszcie (Rumunia), PLOVDIV w Plowdiw (Bułgaria), IBF w Brnie (Czechy), CONECO w Bratysławie (Słowacja), InterBud Expo w Kijowie (Ukraina), BUDMA w Poznaniu (Polska), w trakcie których Klienci mogą bliżej zapoznać się z oferowanymi przez nią produktami.

POSTAL posiada w stałej sprzedaży ponad 18 000 artykułów, stale wzbogacając asortyment oferowanych towarów. Jest dystrybutorem elektronarzędzi znanych marek Bosch, DeWalt oraz narzędzi Yato. Coraz większą popularnością cieszą się własne marki jej produktów – tarcze do cięcia i szlifowania STAR FLEX, drut spawalniczy Platinium oraz STAR WIRE.

Więcej na www.postal.pl
Materiały do pobrania:
Katalog Postal 2012 cz.1
[PDF - 19,5 MB]

Katalog Postal 2012 cz.2
[PDF - 19,2 MB]Save As PDF

siedziba Postal Steel Group

oferta ponad 18.000 produktów

nowoczesne centrum dystrybucji Postal

prawie 4.000 metrów kw. powierzchni magazynów

przykład realizacji elementów kutychARKADIA s.c. Centrum Ogrodzeń
ul. Świerczewska 5
71-066 Szczecin

tel. +48 91 453 14 06
fax. +48 91 452 30 38

arkadia@centrumogrodzen.pl nowości w ofercie
Ilość gości on-line:

Aktualności

Newsy
Archiwum

O firmie

Arkadia s.c.
Usługi
Referencje
Porady
Targi

Oferta

Ogrodzenia posesyjne
Ogrodzenia przemysłowe
Bramy garażowe
Automatyka do bram i szlabany
Elementy kute, osprzęt do bram

Sklep

Realizacje

Firmy handlowe
Obiekty przemysłowe
Obiekty sportowe
Obiekty użyt. publicznej
Osiedla i wspólnoty
Posesje prywatne

Partnerzy

Betafence
Came
Drewbet
Nice
Normstahl
Plast-Met
Postal
Uranos
Wiśniowski

Kontakt

Dane teleadresowe
Formularz kontaktowy
Zgłoszenie serwisowe

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń · R.Łukaszewski, A.Zajda · ul.Świerczewska 5 · 71-066 Szczecin           Copyright © 2003-2015 · Grzegorz Łukaszewski              do góry