Aktualności O firmie Oferta Wzory Realizacje Partnerzy Kontakt
 Centrum Ogrodzeń.pl > O firmie > Targi






Arkadia na targach BUD-GRYF 2012

W dniach 16-18.03.2012 w hali Międzynarodowych Targów Szczecińskich odbyły się 21. Międzynarodowe Targi Budowlane BUD-GRYF 2012.

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń chętnie wzięła udział w tej imprezie w celu zwiększenia promocji firmy w Szczecinie i regionie.
Na targach zaprezentowaliśmy m.in. systemy nowoczesnych ogrodzeń frontowych firmy Plast-Met, automatykę Nice, szlabany Came, bramy garażowe Normstahl Entrematic, panele ogrodzeniowe Wiśniowski.
Nasze stoisko cieszyło się sporym zainteresowaniem. Zawarliśmy kilka kontaktów biznesowych, które z pewnością przyniosą nowe projekty i inwestycje.

Targi BUD-GRYF SZCZECIN i ENERGIA rocznie gromadzą ponad 250 firm związanych z branżą budowlaną i energetyczną, zarówno z Polski jak i z zagranicy. Od lat jest to największe wydarzenie gospodarcze na Pomorzu Zachodnim, chętnie i licznie odwiedzane przez branżystów, architektów, deweloperów, a także indywidualnych inwestorów. Podczas targów prezentowane są nowe technologie, materiały i rozwiązania budowlane oraz technologie pozyskiwania i wykorzystywania energii elektrycznej oraz cieplnej ze źródeł odnawialnych i konwencjonalnych, możliwości finansowania, sposoby magazynowania i oszczędzania energii.

Targi dają możliwość prezentacji swojej oferty kilkunastu tysiącom osób. Podczas minionego weekendu zwiedzający mieli okazję zapoznać się z najnowszymi ofertami firm handlowych, deweloperów, architektów, skorzystać z porad ekspertów podczas licznych pokazów i warsztatów oraz wziąć udział w towarzyszącym targom konferencjom branżowym.


Save As PDF

Arkadia na targach BUD-GRYF 2012

Arkadia na targach BUD-GRYF 2012

Arkadia na targach BUD-GRYF 2012

Arkadia na targach BUD-GRYF 2012

Arkadia na targach BUD-GRYF 2012

Arkadia na targach BUD-GRYF 2012












ARKADIA s.c. Centrum Ogrodzeń
ul. Świerczewska 5
71-066 Szczecin

tel. +48 91 453 14 06
fax. +48 91 452 30 38

arkadia@centrumogrodzen.pl 



nowości w ofercie




Ilość gości on-line:

Aktualności

Newsy
Archiwum

O firmie

Arkadia s.c.
Usługi
Referencje
Porady
Targi

Oferta

Ogrodzenia posesyjne
Ogrodzenia przemysłowe
Bramy garażowe
Automatyka do bram i szlabany
Elementy kute, osprzęt do bram

Sklep

Realizacje

Firmy handlowe
Obiekty przemysłowe
Obiekty sportowe
Obiekty użyt. publicznej
Osiedla i wspólnoty
Posesje prywatne

Partnerzy

Betafence
Came
Drewbet
Nice
Normstahl
Plast-Met
Postal
Uranos
Wiśniowski

Kontakt

Dane teleadresowe
Formularz kontaktowy
Zgłoszenie serwisowe

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń · R.Łukaszewski, A.Zajda · ul.Świerczewska 5 · 71-066 Szczecin           Copyright © 2003-2015 · Grzegorz Łukaszewski              do góry