Aktualności O firmie Oferta Wzory Realizacje Partnerzy Kontakt
 Centrum Ogrodzeń.pl > Oferta > Bramy garażowe


ogrodzenia przemysłowe

Sezamie otwórz się...

Oferujemy posesyjne bramy garażowe jedno- i dwustanowiskowe oraz wielkie, nowoczesne bramy przeznaczone do obiektów przemysłowych, hal magazynowych i warsztatów.
Do wyboru: otwierane ręcznie lub automatyczne - zdalnie sterowane jednym naciśnięciem pilota.

oferta bram garażowych

Bramy garażowe

Wśród propozycji naszego Centrum ze Szczecina znajdą Państwo jedno- i dwustanowiskowe bramy garażowe dla posesji oraz wielkie, nowoczesne bramy do obiektów przemysłowych, hal magazynowych i warsztatów. Do wyboru mają Państwo bramy otwierane ręcznie oraz bramy automatyczne na pilota. Oferujemy bramy segmentowe, uchylne, roletowe i dwuskrzydłowe w typowych rozmiarach oraz tworzone pod konkretny wymiar. Są to produkty trwałe, funkcjonalne i bezpieczne. Zajmujemy się równie profesjonalnym montażem bram.

Bramy segmentowe (sekcyjne)

Nowoczesne bramy segmentowe zaprojektowane i wykonane z myślą o wymagających użytkownikach. Dzięki pionowemu (lub poziomemu) prowadzeniu płaszcza bramy nie zajmują miejsca przed budynkiem i można zatrzymać pojazd na podjeździe bezpośrednio przed bramą. Bogate wzornictwo oklein drewnopodobnych umożliwia dopasowanie bramy do stolarki okiennej, swoich gustów lub znalezienie indywidualnego rozwiązania. Kolejnym atutem jest lekka i cicha praca, zaś grube stalowe panele ocieplone pianką poliuretanową oraz uszczelnienie bramy na całym obwodzie zapewnia doskonałą izolację termiczną i akustyczną w garażu.  zobacz poradę jak przygotować otwór do montażu bramy garażowej

Bramy uchylne

Te bramy garażowe cieszą się dużą popularnością wśród Klientów dzięki polaczeniu dobrej jakości z przystępną ceną. Świetnym i niegenerującym dużych kosztów uzupełnieniem oferty mogą być praktyczne dodatki takie jak drzwi wejściowe w skrzydle bramy czy kratka wentylacyjna.

Bramy roletowe

Innym rodzajem bram garażowych są bardzo wygodne w użytkowaniu bramy roletowe. Występują one w standardzie z automatem i wyposażone są w wyłącznik. Ich atutem jest fakt, że zajmują mało miejsca w garażu dzięki pionowemu prowadzeniu płaszcza i brakowi prowadnic podsufitowych.

Bramy rozwierne: jedno- lub dwuskrzydłowe

Tradycyjne bramy garażowe, wypełnione blachą trapezową, to doskonałe zastosowanie dla pomieszczenia gospodarczego.
Dostępne w wielu wersjach kolorystycznych, ocieplane lub bez ocieplenia.

Automatyka do bram garażowych

Oferujemy markowej produkcji zestawy napędów do wszelkiego typu bram garażowych: posesyjnych i przemysłowych. Jeśli mają Państwo dość ręcznego otwierania bramy, a może szukają Państwo nowego pilota do bramy - zapraszamy do firmy. Nasi pracownicy doradzą dobór parametrów automatyki do potrzeb indywidualnej bramy, dokonają oględzin i zaproponują zadowalające Państwa rozwiązanie.

Kompleksowy montaż

Dysponujemy profesjonalnymi zespołami serwisowo-montażowymi, które wykonują dla Państwa montaż bramy i automatyki do bram. Dlatego też wystarczy jedynie wskazać palcem wzór bramy i nasza firma kompleksowo zajmie się resztą: od bezpłatnych pomiarów, poprzez przygotowanie projektu i przeprowadzenie sprzedaży, po montaż całości oraz gwarancyjną i pogwarancyjną opiekę serwisową.

A jakiej bramy Państwo potrzebują?

Save As PDF

jakość na wiele lat

doskonała izolacja

brama przemysłowa

brama segmentowa

brama uchylna

brama roletowa

brama rozwierna

brama segmentowa boczna

automatyka do bram garażowychARKADIA s.c. Centrum Ogrodzeń
ul. Świerczewska 5
71-066 Szczecin

tel. +48 91 453 14 06
fax. +48 91 452 30 38

arkadia@centrumogrodzen.pl nowości w ofercie
Ilość gości on-line:

Aktualności

Newsy
Archiwum

O firmie

Arkadia s.c.
Usługi
Referencje
Porady
Targi

Oferta

Ogrodzenia posesyjne
Ogrodzenia przemysłowe
Bramy garażowe
Automatyka do bram i szlabany
Elementy kute, osprzęt do bram

Sklep

Realizacje

Firmy handlowe
Obiekty przemysłowe
Obiekty sportowe
Obiekty użyt. publicznej
Osiedla i wspólnoty
Posesje prywatne

Partnerzy

Betafence
Came
Drewbet
Nice
Normstahl
Plast-Met
Postal
Uranos
Wiśniowski

Kontakt

Dane teleadresowe
Formularz kontaktowy
Zgłoszenie serwisowe

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń · R.Łukaszewski, A.Zajda · ul.Świerczewska 5 · 71-066 Szczecin           Copyright © 2003-2015 · Grzegorz Łukaszewski              do góry