Aktualności O firmie Oferta Wzory Realizacje Partnerzy Kontakt
 Centrum Ogrodzeń.pl > Oferta > Ogrodzenia przemysłowe

ogrodzenia przemysłowe
ogrodzenia przemysłowe

Gdy liczy się prostota, bezpieczeństwo, trwałość oraz elegancja.

oferta ogrodzeń przemysłowych

Nowoczesne ogrodzenia przemysłowe

Warto postawić na prostotę połączoną z bezpieczeństwem, trwałością i elegancją. Panele kratowe stanowią nową jakość systemów ogrodzeniowych dla obiektów przemysłowych, osiedli zamkniętych i urzędów użyteczności publicznej.

Dostosowując się do Państwa potrzeb, oferujemy kompletne systemy panelowych ogrodzeń przemysłowych w różnych wariantach i wysokościach. Ogrodzenia panelowe cieszą się ogromną popularnością wśród Klientów. Panele kratowe występują w dwóch wersjach:
· panel ogrodzeniowy 3D (czyli panel "przestrzenny", z dodatkowymi przetłoczeniami dla zwiększenia sztywności),
· panel ogrodzeniowy 2D (panele proste, z podwójnym drutem poziomym).

Dzięki modułowej budowie oraz możliwości wyboru spośród kilku systemów montażu ogrodzenia Klient może dopasować je do swoich potrzeb. Dodatkowym atutem naszej oferty jest bogata gama kolorystyczna produktów – mogą Państwo dobrać kolor ogrodzenia do elewacji, stolarki otworowej lub innych elementów wykończenia.

Mówiąc o ogrodzeniach, warto również wspomnieć o podwójnym zabezpieczeniu ich powierzchni systemem DUPLEX. Zapewnia on doskonałą ochronę i gwarantuje możliwość użytkowania produktu przez długi czas. Oferujemy również ogrodzenia kratowe w wersji tylko ocynkowanej, tzn. bez powłoki poliestrowej.

Kompletny system do zamknięcia całego terenu.

W skład ogrodzenia, oprócz paneli kratowych i słupów, wchodzą także furtki oraz bramy przemysłowe (skrzydłowe i przesuwne) nawet do kilkunastu metrów szerokości.
Bramy i furtki mogą być wypełnione panelem 3D, 2D lub kształtownikiem 25x25mm.
Dodatkowo, dla szczególnego zabezpieczenia obiektu, polecamy drut kolczasty lub zasieki ostrzowe montowane na wysięgnikach.

Siatka ogrodzeniowa - jakość za rozsądną cenę.

Oczywiście sprzedajemy także tradycyjne, wysokiej jakości siatkowe systemy ogrodzeniowe z siatki plecionej (ocynkowanej lub ocynkowanej i powleczonej PCV), siatki zgrzewanej czy siatki leśnej wraz z kompletem różnorodnych słupków pośrednich i podporowych, drutów naciągowych, wiązałkowych, prętów napinających, napinaczy, przelotek i wielu innych niezbędnych akcesoriów w niskiej cenie. Przekonajcie się sami!

Chcą Państwo zmniejszyć koszty inwestycji?
Rozwiązaniem jest podmurówka z betonowych prefabrykatów.


System prefabrykowanej podmurówki sprawdza się z jednej strony jako tańsza alternatywa monolitycznej wylewki betonowej, a z drugiej - konkurencja dla obrzeży trawnikowych.
Modułowy system prefabrykatów, na który składają się płyty betonowe i łączniki (pośrednie, narożne i końcowe), sprawia, iż wykonywanie ogrodzenia jest o wiele tańsze, szybsze i łatwe nawet dla nieprofesjonalisty. Różne długości płyt pozwalają dopasować podmurówkę do ogrodzenia z siatki plecionej, zgrzewanej, paneli kratowych czy przęseł ogrodzeniowych.Save As PDF

panele kratowe 3D

panele 2D

system montażu Beta

zabezpieczenie antykorozyjne

paleta kolorów RAL

bramy przemysłowe

siatka pleciona

siatka zgrzewana

prefabrykowana podmurówkaARKADIA s.c. Centrum Ogrodzeń
ul. Świerczewska 5
71-066 Szczecin

tel. +48 91 453 14 06
fax. +48 91 452 30 38

arkadia@centrumogrodzen.pl nowości w ofercie
Ilość gości on-line:

Aktualności

Newsy
Archiwum

O firmie

Arkadia s.c.
Usługi
Referencje
Porady
Targi

Oferta

Ogrodzenia posesyjne
Ogrodzenia przemysłowe
Bramy garażowe
Automatyka do bram i szlabany
Elementy kute, osprzęt do bram

Sklep

Realizacje

Firmy handlowe
Obiekty przemysłowe
Obiekty sportowe
Obiekty użyt. publicznej
Osiedla i wspólnoty
Posesje prywatne

Partnerzy

Betafence
Came
Drewbet
Nice
Normstahl
Plast-Met
Postal
Uranos
Wiśniowski

Kontakt

Dane teleadresowe
Formularz kontaktowy
Zgłoszenie serwisowe

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń · R.Łukaszewski, A.Zajda · ul.Świerczewska 5 · 71-066 Szczecin           Copyright © 2003-2015 · Grzegorz Łukaszewski              do góry