Normstahl

Normstahl Szczecin

Nasi partnerzy – Normstahl Entrematic

Normstahl Szczecin

 

Normstahl Entrematic

Wzorzec w technologii i wzornictwie

Firma Normstahl powstała w 1946 roku. Marka należy obecnie do dużej szwedzkiej grupy i działa jako firma Entrematic w tej organizacji od 2012 roku. Nasi klienci ufają nam od wielu lat, jako jednemu z największych producentów bram garażowych w Europie. Dlatego produkty nadal oferowane są klientom pod marką Normstahl.

Entrematic to nowa, innowacyjna firma w branży automatyki bram i drzwi, pełna znajomych twarzy. Nasze marki: Normstahl, Dynaco, EM, Ditec, Kelley i Serco są już powszechnie znane i szanowane. Razem stanowimy zespół specjalistów, którzy gwarantują najwyższą jakość, szybką dostawę i doskonały serwis. Normstahl jest bardzo dobrze znaną marką, oferującą innowacyjne, wysokiej jakości produkty dla użytku prywatnego i przemysłowego.

Z szerokim portfolio produktów bramowych i rozwiązań do automatycznych wejść i wjazdów, przyciągamy docelowych konsumentów poprzez skupienie się na projektowaniu, bezpieczeństwie i wygodzie. Oferujemy wysoką jakość i innowacyjne produkty, jak i również doskonałe doradztwo i wsparcie techniczne.

W 1993 roku powstała spółka Normstahl-Polska Sp. z o.o., będąca wyłącznym dystrybutorem produktów Normstahl na terenie naszego kraju.

Więcej na: www.normstahl.pl


Materiały do pobrania:

  Normstahl – Bramy sekcyjne górne 2016 | 8,10 MB

  Normstahl – Bramy sekcyjne boczne 2016 | 1,49 MB

  Normstahl – Brama Smart+ 40 | 0,30 MB

  Normstahl – Bramy przemysłowe 2015 | 0,30 MB


Normstahl Entrematic - 70 lat marki NormstahlNormstahl Entrematic - 10 lat gwarancjiNormstahl Entrematic - 42mm grubości paneliNormstahl Entrematic - ochrona antywłamaniowa z certyfikatem SKGNormstahl Entrematic - niezawodna automatyka ze znakiem jakości