Arkadia s.c.

Arkadia s.c. – o nas

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń to mała, ale solidna i stabilna firma, z którą warto współpracować! Cechuje nas doświadczenie, wszechstronność i profesjonalizm.

Doświadczenie

Firma Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń działa od 1997 roku, zajmując teren o powierzchni 1000 metrów kwadratowych przy ul. Świerczewskiej 5 w Szczecinie. Jesteśmy jedną z najstarszych w regionie specjalistyczną placówką handlowo-usługową prowadzącą sprzedaż i montaż wszelkiego typu ogrodzeń, bram i automatyki. Posiadana przez nas wiedza na temat ogrodzeń pozwala nam dostosować się do oczekiwań Klienta, zarówno w sytuacjach typowych, jak i przy niestandardowych rozwiązaniach. Rzetelność wykonywanych przez nas prac sprawia, iż zdobyliśmy prestiż i zaufanie wielu firm, instytucji i osób prywatnych w Szczecinie, regionie i za granicą (Niemcy, Holandia, Szwecja, Dania), którzy powierzyli nam zainstalowanie ogrodzenia, montaż bram i napędów. Pozytywne opinie z tych realizacji to dla nas najlepsza rekomendacja.

Wszechstronność

Nasza firma wciąż rozwija się, poszerzając asortyment towarów i usług. Obserwujemy zmieniające się trendy w branży ogrodzeniowej i wprowadzamy nowe produkty i rozwiązania techniczne. Współpracujemy z szerokim gronem sprawdzonych dostawców, przez co nasza oferta hurtowa i detaliczna jest bogata i różnorodna.
Przede wszystkich proponujemy: ogrodzenia stalowe (nowoczesne, klasyczne lub kute), murowane systemy ogrodzeniowe, siatka pleciona i zgrzewana, panele ogrodzeniowe, podmurówka prefabrykowana, słupki, furtki, bramy wjazdowe i bramy garażowe. Oferujemy także markowe siłowniki do bram skrzydłowych, przesuwnych i garażowych, zapory parkingowe i szlabany. Posiadamy bogaty wybór akcesoriów do produkcji ogrodzenia, furtki czy bramy. W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gotowe rozwiązania, jak i propozycje na specjalne zamówienie.

Profesjonalizm

Dbamy o najwyższą jakość naszych usług. O naszej kompetencji świadczy wieloletnia, owocna i trwała współpraca z głównymi producentami krajowymi i zagranicznymi, potwierdzona zdobytymi nagrodami i wyróżnieniami. Nasi wykwalifikowani pracownicy sklepu zawsze służą Państwu radą i pomocą, przygotują ofertę i zaproponują najdogodniejsze rozwiązanie. Posiadamy własną flotę samochodową (pojazdy dostawcze, montażowe i serwisowe) oraz specjalistyczne narzędzia monterskie. Dysponujemy wyspecjalizowanymi grupami montażowymi, które szybko, sprawnie i fachowo wykonują przeglądy serwisowe oraz montaże ogrodzeń, bram i automatyki.


rzetelna_firma


Zachęcamy do obejrzenia naszej ekspozycji w siedzibie Centrum Ogrodzeń w Szczecinie. Czeka na Państwa miła obsługa i dogodny parking.
Zapraszamy!