Aktualności O firmie Oferta Wzory Realizacje Partnerzy Kontakt
 Centrum Ogrodzeń.pl > Partnerzy > Nice


 Nice s.p.A. - pionier innowacji

Nice [wym. Najs], jako Nice s.p.A. z siedzibą w Oderzo, niedaleko Wenecji, została założona w 1991 roku i jest jednym z największych dostawców inteligentnych, kompleksowych systemów zarządzania automatyką domową. Od początku swej działalności skupiła się na połączeniu w swoich produktach innowacyjności technologicznych i projektowych z bezkonkurencyjną łatością użycia.

Obecnie Nice z obrotami na poziomie ponad 150 mln Euro jest obecna na najważniejszych światowych rynkach w ponad 100 krajach na świecie, w Europie Zachodniej i Wschodniej, przez Stany Zjednoczone, Bliski Wschód oraz Afrykę.

Firma Nice Polska istnieje na polskim rynku od 1996 roku i w tym czasie zdobyła pozycję największego dystrybutora automatyki do bram i rolet. Nice dostarcza pełen asortyment automatów począwszy od automatyki do bram wjazdowych, garażowych, szlabanów ze sterowaniem radiowym po automatykę osłonową - siłowniki do rolet okiennych oraz markiz. Nice ułatwia życie - to hasło i jednocześnie misja firmy. Produkty Nice zapewniają użytkownikowi bezpieczeństwo i większy komfort a to, co je wyróżnia to wyjątkowa elegancja, nowoczesne wzornictwo i niezawodność. Z firmą współpracuje ponad 1000 Partnerów Handlowych na terenie całego kraju.

Nice Polska już od dawna jest stale obecna w gronie najlepszych na rynku polskich przedsiębiorstw, działających zgodnie z najwyższymi standardami biznesowymi, etycznymi i jakościowymi, czego potwierdzeniem są liczne certyfikaty i nagrody, m.in. certyfikat systemu zarządzania jakością zgodny z ISO, pięciokrotne wyróżnienie Solidna Firma czy też stała obecność w rankingu Gazel Biznesu. Nice otrzymał prestiżowy tytuł "LIDER RYNKU - Najlepsza w Polsce firma w zakresie dystrybucji automatyki do bram i rolet" potwierdzając w ten sposób silną pozycję w branży i umacniając swoją zdecydowaną przewagę konkurencyjną.

We wrześniu 2010 roku odbył się finał konkursu Kosmiczny lot z Nice dla użytkowników produktów Nice. Zwyciężczyni konkursu, Klientka firmy Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń ze Szczecina, dołączyła do 7-osobowej załogi, która udała się do USA, aby w Aurora Aerospace Training Centre na Florydzie odkryć największą tajemnicę kosmosu – nieważkość!

Więcej na www.nice.pl
Materiały do pobrania:
Bramy garażowe segmentowe
[PDF - 4,5 MB]

Automatyka bram przesuwnych
[PDF - 1,1 MB]

Automatyka bram skrzydłowych
[PDF - 1,6 MB]

Automatyka bram garażowych
[PDF - 1,1 MB]Save As PDF

siedziba Nice Polska w Pruszkowie

bramy garażowe Nice

siłownik do bram skrzydłowych POP

piloty Nice Init: różnokolorowe piloty do zadań specjalnych

16 lat Nice na polskim rynkuARKADIA s.c. Centrum Ogrodzeń
ul. Świerczewska 5
71-066 Szczecin

tel. +48 91 453 14 06
fax. +48 91 452 30 38

arkadia@centrumogrodzen.pl nowości w ofercie
Ilość gości on-line:

Aktualności

Newsy
Archiwum

O firmie

Arkadia s.c.
Usługi
Referencje
Porady
Targi

Oferta

Ogrodzenia posesyjne
Ogrodzenia przemysłowe
Bramy garażowe
Automatyka do bram i szlabany
Elementy kute, osprzęt do bram

Sklep

Realizacje

Firmy handlowe
Obiekty przemysłowe
Obiekty sportowe
Obiekty użyt. publicznej
Osiedla i wspólnoty
Posesje prywatne

Partnerzy

Betafence
Came
Drewbet
Nice
Normstahl
Plast-Met
Postal
Uranos
Wiśniowski

Kontakt

Dane teleadresowe
Formularz kontaktowy
Zgłoszenie serwisowe

Arkadia s.c. Centrum Ogrodzeń · R.Łukaszewski, A.Zajda · ul.Świerczewska 5 · 71-066 Szczecin           Copyright © 2003-2015 · Grzegorz Łukaszewski              do góry