Aktualności

Arkadia s.c. – Aktualności

Świąteczne Życzenia 2018

Świąteczne Życzenia 2018

Z okazji zbliżających się wielkimi krokami Świąt Bożego Narodzenia pragniemy złożyć wszystkim Państwu – naszym Klientom, współpracownikom i sympatykom – najserdeczniejsze życzenia wszelkiej pomyślności w życiu prywatnym, niekończącego się pasma sukcesów na polu zawodowym oraz spełnienia marzeń w Nowym 2019 Roku. Przy okazji informujemy, że 24 grudnia firma będzie zamknięta.

Jesienne informacje

Zmiana czasu 2018

Minęło długie i upalne lato, nadeszła jesienna aura. Zmiana czasu wymusza na nas konieczność skrócenia dnia pracy do godziny 16 – od początku listopada do końca marca. Przypominamy Państwu, że nasz sklep będzie nieczynny w dniu 1 oraz 12 listopada. Oczywiście w pozostałe dni serdecznie zapraszamy – może to ostatni moment, aby zdążyć zamówić ogrodzenie przed zimą?

Beninca

Beninca

Jest nam niezmiernie miło zakomunikować, że rozszerzyliśmy swoją ofertę napędów do bram o produkty firmy Beninca. Firma Beninca od blisko 40 lat produkuje we własnych fabrykach, znajdujących się wyłącznie we Włoszech, wysokiej jakości automatykę do bram wraz z akcesoriami, blokady parkingowe i szlabany.

1 2 3 5